Najnowsze wiadomości Carrier Transicold

Carrier Transicold dba o doskonałą formę wyścigowych opon Dunlop

WARRINGTON, Wielka Brytania, 20 sierpnia 2014 – Dunlop Motorsport zakupił naczepy chłodnicze z agregatem Vector 1550. Gwarantują one doskonałe warunki do transportu i przechowywania opon wyścigowych. Carrier Transicold jest częścią UTC Building & Industrial System, która wchodzi w skład United Technologies Corp. (NYSE: UTX).

Carrier Transicold Vector™ 1550 i szkolenie: suma korzyści dla Green Logistic

Cieszyn, Polska, 10 lipca 2014 – Jeden z największych wyspecjalizowanych przewoźników w kraju, firma Green Logistic stale rozszerza działalność. Jej flotę wzbogaciło 15 zestawów z naczepami wyposażonymi w agregaty Vector 1550. Wybrała je ze względu na ich wydajność i wszechstronność. Cechy konstrukcyjne tych urządzeń oraz profesjonale szkolenie z obsługi przeprowadzone przez Carrier Transicold Poland przyczyniły się do polepszenia wyników firmy, przede wszystkim poprzez ograniczenie zużycia paliwa. Carrier Transicold pomaga ulepszać transport ładunków w kontrolowanej temperaturze na całym świecie. Dostarcza klientom kompletną gamę agregatów przeznaczonych do różnego typu pojazdów. Carrier Transicold jest częścią UTC Climate, Controls & Security, która wchodzi w skład United Technologies Corp.

SM Logistic zaufała agregatom Carrier Transicold Vector™ 1550

Andrychów, Polska, 02 kwietnia 2014 – Firma SM Logistic Sp. z o.o., jeden z kluczowych graczy na polskim rynku przewozów chłodniczych zaopatrzył flotę swoich nowych naczep w 14 agregatów Carrier Transicold Vector™ 1550 wykorzystujących technologię E-Drive™. Carrier Transicold pomaga ulepszać na całym świecie transport ładunków w kontrolowanej temperaturze, proponując kompletną gamę wyposażenia do pojazdów chłodniczych i kontenerów. Carrier Transicold jest częścią UTC Building & Industrial System, która wchodzi w skład United Technologies Corp. (NYSE: UTX).

Sieć serwisowa

Carrier Transicold, który specjalizuje się w chłodzonym transporcie drogowym, oferuje największą bazę usług w ponad 500 punktach serwisowych obejmujących Europę , Rosję, Bliski Wschód oraz Afrykę. W naszej ofercie znajdziesz również 24 godzinną pomoc telefoniczną.

Nowe produkty