Najnowsze wiadomości Carrier Transicold

SM Logistic zaufała agregatom Carrier Transicold Vector™ 1550

Andrychów, Polska, 02 kwietnia 2014 – Firma SM Logistic Sp. z o.o., jeden z kluczowych graczy na polskim rynku przewozów chłodniczych zaopatrzył flotę swoich nowych naczep w 14 agregatów Carrier Transicold Vector™ 1550 wykorzystujących technologię E-Drive™. Carrier Transicold pomaga ulepszać na całym świecie transport ładunków w kontrolowanej temperaturze, proponując kompletną gamę wyposażenia do pojazdów chłodniczych i kontenerów. Carrier Transicold jest częścią UTC Building & Industrial System, która wchodzi w skład United Technologies Corp. (NYSE: UTX).

Nowe Centrum Szkoleniowe Carrier Transicold Polska dostarcza klientom usługi najwyższej jakości

Warszawa, Polska, 27 stycznia 2014 – Nowe Centrum Szkoleniowe Carrier Transicold Polska w Święcicach należy do najnowocześniejszych obiektów w Europie. Znajduje się na terenie siedziby firmy Remo-Car. Przeprowadza wysokiej klasy szkolenia dla techników zajmujących się obsługą urządzeń chłodniczych, producentów zabudów oraz klientów. Carrier Transicold pomaga ulepszać transport ładunków w kontrolowanej temperaturze na całym świecie. Dostarcza klientom kompletną gamę agregatów przeznaczonych do różnego typu pojazdów. Carrier Transicold jest częścią UTC Climate, Controls & Security, która wchodzi w skład United Technologies Corp.

VectorTM 1350 uzupełnia gamę agregatów naczepowych Carrier Transicold

BERLIN, 8 listopada 2013 – Nowy Vector™ 1350 firmy Carrier Transicold o mocy 12 700 watów uzupełnia gamę agregatów przeznaczonych dla transportu długodystansowego. Obecnie składa się ona z trzech wyspecjalizowanych urządzeń, które są dopasowane do zróżnicowanych potrzeb nabywców. Carrier Transicold wspiera transport ładunków w kontrolowanej temperaturze poprzez kompletną ofertę agregatów chłodniczych do pojazdów i kontenerów. Jest częścią UTC Climate, Controls & Security, która wchodzi w skład United Technologies Corp. (NYSE: UTX).

Sieć serwisowa

Carrier Transicold, który specjalizuje się w chłodzonym transporcie drogowym, oferuje największą bazę usług w ponad 500 punktach serwisowych obejmujących Europę , Rosję, Bliski Wschód oraz Afrykę. W naszej ofercie znajdziesz również 24 godzinną pomoc telefoniczną.

Nowe produkty